Verkenning mogelijkheden energielevering aan leden

ERV gaat de mogelijkheden verkennen of en hoe het mogelijk is om duurzame energie te leveren aan haar leden. Aan de hand van deze verkenning neemt het bestuur een besluit over de verdere uitwerking.

ERV wil bezien of het mogelijk is zelf de regie nemen om aan onze leden tegen concurrerende tarieven (niet duurder, wel groener) duurzame energie te leveren en zo als co?peratie vermogen op te bouwen dat kan worden ge?nvesteerd in projecten voor het opwekken van duurzame energie.? Op de korte termijn zal de duurzame energie hoofdzakelijk van derden worden ingekocht, op de langere termijn wordt vooral de in Voorst opgewerkte duurzame energie aan onze leden geleverd.

Er zal moeten worden samengewerkt met partijen die een leveringsvergunning hebben.

Bericht getagd met